Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Jeśli potrzebujesz informacji lub masz pytania dotyczące naszych programów czy oferowanych usług, skontaktuj się z nami.

Aby maksymalnie skrócić czas uzyskania pomocy stworzyliśmy różne kanały komunikacji dedykowane do poszczególnych grup zagadnień.

Sprzedaż

Nowe programy, dodatkowe moduły, dodatkowe stanowiska, migracje z innych systemów, licencje testowe.

Place icon Warszawa Select icon
  • Warszawa
  • Poznań
  • Wrocław
  • Katowice
  • Kraków
  • Łódź
  • Gdańsk
  • Lublin
  • Olsztyn
  • Szczecin
  • Opole
  • Bydgoszcz
  • Rzeszów
  • Białystok
  • Kielce
  • Zielona Góra

tel: 22 517 73 50

sprzedaz@raks.pl

tel: 61 668 25 46

poznan@raks.pl

kom: 515 033 525

tel: 71 716 42 55

wroclaw@raks.pl

kom: 515 033 509

tel: 32 494 32 98

katowice@raks.pl

kom: 515 033 509

tel: 12 291 98 40

krakow@raks.pl

kom: 515 033 506

tel: 42 288 17 30

lodz@raks.pl

kom: 515 033 525

tel: 58 782 45 39

gdansk@raks.pl

kom: 604 462 108

tel: 81 460 87 23

lublin@raks.pl

kom: 515 033 506

tel: 89 722 80 19

olsztyn@raks.pl

kom: 604 462 108

tel: 91 831 00 70

szczecin@raks.pl

kom: 515 033 525

tel: 77 547 40 05

opole@raks.pl

kom: 515 033 509

tel: 52 586 30 99

bydgoszcz@raks.pl

kom: 515 033 506

tel: 17 784 00 64

rzeszow@raks.pl

kom: 515 033 506

tel: 85 871 08 32

bialystok@raks.pl

kom: 515 033 506

tel: 41 248 39 14

kielce@raks.pl

kom: 515 033 525

tel: 68 411 13 24

zielonagora@raks.pl

kom: 604 462 108

Wsparcie Użytkownika

Obsługa programu, Zestawienia i raporty, Usługi serwisowe, Szkolenia, Integracja z innymi systemami, Analiza i naprawa baz danych

22 517 73 00

wsparcie@raks.pl

Obsługa Klienta

Aktualizacje, System licencyjny, Rejestracja licencji, Licencje edukacyjne, Fakturowanie, Realizacja zamówień

22 517 73 60

dok@raks.pl

Współpraca z Partnerami

Nawiązywanie współpracy z nowymi Partnerami Handlowymi, Bieżąca współpraca z obecnymi Partnerami Handlowymi, Szkolenia dla Partnerów

22 517 73 30

partnerzy@raks.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze od godziny 9:00 do 17:00.