Informatyk

Wersja testowa
pobierz

Nasz zespół tworzy wielu doświadczonych informatyków i programistów, doskonale wiemy, że zapewnienie bezawaryjnej pracy sprzętu w firmie, zarządzanie siecią, obsługa systemu poczty elektronicznej, serwerów WWW, czuwanie nad bezpieczeństwem całej infrastruktury to zajęcia, które wymagają wysokiej wiedzy specjalistycznej i dużego doświadczenia.

Stworzyliśmy program łatwy w obsłudze, gwarantujący bezpieczeństwo dzięki rozbudowanemu systemowi uprawnień.


Nowoczesność

RAKSSQL oparto na nowoczesnej bazie danych SQL, dzięki temu program zapewnia wysoką wydajność i stabilność oraz tak ważne bezpieczeństwo danych. Napisana w obiektowej i modularnej architekturze aplikacja wykorzystuje wydajne i nowoczesne komponenty oraz ogólnoświatowe standardy (SQL, XML, COM).

Możliwość wyboru systemu Linux

Aplikacja daje możliwość wyboru systemu operacyjnego serwera. Oferowana baza danych SQL znakomicie pracuje zarówno w środowisku Windows jak i Linux. Wykorzystanie darmowego systemu Linux zdecydowanie obniża całkowity koszt związany z zakupem i użytkowaniem oprogramowania.


Szybkość i bezpieczeństwo

System oparty jest na architekturze klient–serwer, która dzięki przeniesieniu części przetwarzania na serwer charakteryzuje się wysoką wydajnością i stabilnością. Dzięki pełnej integracji dane wprowadzane do programu są natychmiast dostępne dla wszystkich uprawnionych użytkowników.


Łatwość obsługi

RAKSSQL charakteryzuje się jednym z najlepszych interfejsów użytkownika dostępnych na rynku krajowych aplikacji biznesowych. Dzięki wykorzystaniu takich rozwiązań jak SmartGrid (zaawansowane okno przeglądu, wydruku i eksportu danych: wyszukiwanie, filtracja danych, grupowanie, eksporty, zestawienia w locie) RAKSSQL zwiększa szybkość codziennej pracy i jednocześnie dostarcza użytkownikom w intuicyjny sposób nowe niespotykane dotąd możliwości.


Własne wzory raportów

Wbudowany generator raportów daje możliwość zaprojektowania każdego wydruku od podstaw lub zmodyfikowania tych oferowanych wraz z programem. Dzięki temu można dostosować wszystkie dokumenty tak by były zgodne z wizerunkiem firmy i jej potrzebami. Generator umożliwia odczyt z bazy danych interesujących informacji, pokazaniu ich na dowolnie zaprojektowanym zestawieniu, a następnie wydrukowaniu. Wszystkie zestawienia i raporty mogą zostać zapisane w formacie elektronicznym: xls, xml, pdf, rtf.


Zarządzanie uprawnieniami

Administrator systemu decyduje do jakich informacji ma mieć dostęp poszczególny użytkownik programu. W module administracyjnym można zdefiniować każdego użytkownika lub grupę użytkowników.