Nasi PartnerzyMicrosoft
Od wielu lat prowadzimy ścisłą współpracę z firmą Microsoft, która pozwala zapewnić naszym Klientom najwyższej jakości innowacyjne rozwiązania oraz wysoki poziom technologiczny tworzonego przez nas oprogramowania i świadczonych usług. W ramach tej współpracy firma RAKS Sp. z o.o. otrzymała status Microsoft Silver Partner. Nasza firma posiada tytuł Silver Independent Software Vendor (ISV) – jako Niezależny Sprzedawca Oprogramowania ma dostęp do najnowszych technologii umożliwiających wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań.

Wolters Kluwer Polska
Wolters Kluwer Polska jest jednym z największych profesjonalnych wydawnictw na świecie. Działa w 26 krajach i zatrudnia ponad 18 tysięcy pracowników. Jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Niezmiennie od wielu lat wydaje produkty najwyższej jakości. Publikacje wydawane są pod trzema markami ABC, LEX i Oficyna. ABC - dostarcza użytkownikom narzędzia oraz informacje przygotowane pod kątem natychmiastowego zastosowania w codziennych zadaniach biznesowych.
LEX -  dostarcza kompletny system wiarygodnych i aktualnych informacji z wszystkich dziedzin prawa, ułatwiając analizę, wyciąganie wniosków oraz samodzielne podejmowanie decyzji.
Oficyna - to wiarygodne źródło konkretnych, profilowanych informacji z zakresu finansów, prawa i biznesu.
Uniwersytet Warszawski

Od lipca 2008 Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego  wykorzystuje najnowsze wersje systemu RAKSSQL w procesie edukacji, w ramach prowadzenia zajęć z "Rachunkowości komputerowej" na kierunku Ekonomia Przedsiębiorstwa oraz Rachunkowości komputerowej i stosowania systemów rachunkowości zarządczej z wykorzystaniem systemu informatycznego w ramach ścieżki "Projektowanie systemów rachunkowości" jak również w ramach prowadzenia innych zajęć, m.in.z Rachunkowości, Rachunkowości zarządczej, Controllingu operacyjnego i strategicznego   i seminarium z Rachunkowości i rynku nieruchomości. WNE UW będzie korzystał z następujących modułów systemu RAKSSQL dla Małych i Średnich Firm:

  • Księga Handlowa,
  • Sprzedaż,
  • Magazyn,
  • CRM,
  • Środki Trwałe,
  • Kadry Płace Rozliczenie z ZUS,
  • Analizy finansowe Budżetowanie Kontroling,
  • Zestawienia i Raporty


Uczelnia Łazarskiego

Od roku akademickiego 2011/2012 firma RAKS ściśle współpracuje z Wydziałem Ekonomii i Zarządzania Uczelni Łazarskiego w Warszawie. W ramach praktycznego przygotowania absolwentów do wykonywania zawodu księgowego, na kierunku Finanse Przedsiębiorstwa i Usługi Finansowe prowadzone są zajęcia z przedmiotu „Księgowość komputerowa”, w trakcie których wykorzystywane są najnowsze wersje systemu RAKSSQL. Program przedmiotu obejmuje podstawowe moduły systemu RAKSSQL przeznaczone dla Małych i Średnich Firm oraz Biur Rachunkowych.Fujitsu Technology Solution

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów nawiązaliśmy ścisłą współpracę z czołowym światowym producentem sprzętu komputerowego firmą Fujitsu Siemens. Efektem jest możliwość pełnego zaspokojenia potrzeb naszych użytkowników, którzy wybierając oprogramowanie RAKS mogą jednocześnie nabyć wysokiej klasy sprzęt komputerowy. Prowadzone wspólnie akcje promocyjne sprawiają, że nasi Klienci otrzymują atrakcyjne oferty na sprzęt komputerowy wraz z kupnem oprogramowania. Obecnie nasza współpraca stale się rozwija, RAKS zdobył status Autoryzowanego Business Partnera Fujitsu Siemens.


 

IBM

RAKS Sp. z o.o. uzyskała potwierdzenie wysokiej jakości systemu RAKSSQL od firmy IBM. Aplikacje zostały poddane testom zgodności z platformą sprzętową IBM oraz testom wydajności przedmiotowych aplikacji w różnych konfiguracjach sprzętowych. Dzięki współpracy obu firm klienci zyskali pewność, że konfiguracja RAKS + IBM to efektywne połączenie.