Właściciel

Wersja testowa
Pobierz wersję 30 dniową
pobierz
 
Informacje o programie
Opis funkcjonalny
pobierz
 

Instrukcja on-line
 zobacz
 


Przykładowe prezentacje

Sposoby prezentacji
danych


Filtrowanie danych
na ekranie
 

Często osoby prowadzące własne przedsiębiorstwo dochodzą do etapu, w którym możliwość gromadzenia i przetwarzania informacji zaczyna ograniczać dalszy rozwój firmy. RAKSSQL stanowi istotne wsparcie w procesie zarządzania firmą. W jednym miejscu gromadzi informacje z każdego obszaru działania przedsiębiorstwa: sprzedaży, finansów, księgowości lub kadr. Podejmowanie decyzji w oparciu o zawsze aktualne dane minimalizuje ryzyko błędu i daje komfort w zarządzaniu firmą.


Swoboda działania w nowych obszarach biznesowych

RAKSSQL oferuje możliwość prowadzenia działalności na wielu płaszczyznach. Program w sposób automatyczny współpracuje z systemami home banking, pobiera aktualne kursy walutowe ze strony Narodowego Banku Polskiego, wysyła e-deklaracje do Urzędu Skarbowego i ZUS. Umożliwia pracę zdalną przez Internet. Stworzyliśmy system, który efektywnie wspiera przedsiębiorców w realizacji ich pomysłów biznesowych.


Dopasowanie do indywidualnych potrzeb firmy

Dzięki szerokiej gamie zintegrowanych modułów optymalnie dopasowujemy program do wymagań i potrzeb danego przedsiębiorstwa. Wybór jedynie potrzebnych elementów, pozwoli osiągnąć najlepszy wskaźnik możliwości do ceny systemu. Dzięki pełnej integracji, rozbudowa jest szybka i bezproblemowa. Może być wykonana w dowolnym momencie, wraz ze wzrostem potrzeb firmy.


Pełny i aktualny obraz tego co się dzieje w firmie

Informacje z wszystkich obszarów działalności trafiają do jednego systemu. Program umożliwia świadome podejmowanie decyzji zarówno tych strategicznych, jak i tych codziennych. System pozwala skoncentrować się na skutecznym prowadzeniu firmy, przy zachowaniu pełnej kontroli nad sprawami bieżącymi.


Optymalizacja kosztów

Program jest prosty w instalacji i parametryzacji. Wdrożenie nie zakłóca bieżącej działalności firmy. System jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. Pracownicy szybko opanują umiejętność poruszania się po programie zwiększając efektywność codziennej pracy. Korzystając z RAKSSQL firma nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z zakupem bazy danych i programu do generowania raportów. Może również uniknąć kosztów związanych z zakupem systemu operacyjnego dla serwera, dzięki wykorzystaniu systemu Linux.


Niezawodność i bezpieczeństwo

System oferuje możliwości dostępne dotychczas jedynie w drogich rozwiązaniach dla dużych firm. Zastosowana baza danych SQL jest szybka, bezpieczna i skalowalna oraz odporna na awarie. Charakteryzuje się dużą efektywnością działania zarówno na pojedynczym komputerze, jak i w sieci obsługującej tysiące operacji i setki użytkowników. System uprawnień i haseł pozwala na zapewnienie pełnej kontroli nad dostępem do wybranych elementów systemu.